Dariusz Zbroszczyk

„Ładnie utrzymana stadnina, dużo miejsca, kryta Hala, dobrzy instruktorzy.”

Monika Ziebis

„Naprawdę super stajnia, ja tam jeżdżę i po prostu super instruktorzy, super konie naprawdę polecam tam jeździć ❤🐴”

Evgenij Muzyka

„Miły gospodarz. Cena absolutnie w porządku. Jazda konna nawet dla najmłodszych. Dzieci zawsze mają na oku. Byliśmy więcej niż zadowoleni.”

Klaudia Wolska

„Uwielbiam to miejsce  Super ludzie i koniska  Mega tereny ^^”

orch idea

„Miejsce godne polecenia. Kompetentni instruktorzy, ze sporym doświadczeniem i bardzo mili właściciele. Gwarantowany aktywny wypoczynek wśród pięknych widoków Mazurskiej przyrody.”

Oliwia Zuchwalska

„Miejsce szczerze polecam, ciche, klimatyczne i spokojne… wyżywienie bardzo dobre, instruktorzy sympatyczni, mili, konie stoją w świetnych warunkach. Miejsce magiczne dlatego będę tam wracać… polecam… 😊😊❤”

Andrzej Tomasiak

,,Oczywiście jest to wspaniale miejsce dla miłośników koni. Ja polecam również jako miejsce na wypoczynek, grzybobranie. Córki ucieszyła jazda konna. Mnie i syna bieganie po lesie z karabinkiem laserowym (starsza córka też to lubi) Warto wspomnieć o wspaniałych właścicielach. Mili sympatyczni i gościnni.”

Eliza Myszkiewicz

,,Ponieważ już dawno żadne miejsce mnie tak nie urzekło muszę się podzielić z Wami dlaczego warto tu przyjechać  my sami do Sarage trafiliśmy przypadkiem ale to co zastaliśmy przerosło znacznie to czego się spodziewaliśmy. Wspaniali ludzie, domowa atmosfera, las i przepiękne miejsce, dlatego też był to pierwszy ale zdecydowanie nie ostatni raz 
Jeśli:
– szukasz miejsca, w którym chcesz odpocząć od zgiełku dnia codziennego, idealnie trafiłeś;
– szukasz miejsca gdzie chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z końmi; idealnie trafiłeś; nawet jeśli jest to dopiero prawie 3 i prawie 5-cio latka, my oczywiście trochę mali jesteśmy na „prawdziwą” naukę jazdy ale na oprowadzanki i ćwiczenia na koniu jak najbardziej się nadajemy. Co jest bardzo ważne dziecko od samego początku nabiera odpowiednich nawyków i prawidłowych postaw, uczy się jak obchodzić z koniem; tu każdy miał dla nas czas i nie polegało to tylko na „przejechaniu się na koniku” ale co było bardzo ważne przede wszystkim dla dziewczyn, że mogły konia poczęstować marchewką, być przy siodłaniu, a nawet wyczesać i odprowadzić na wybieg;
– jeśli już jeździsz to tym bardziej miejsce jest dla Ciebie bo oprócz wspaniałych koni są tam wspaniali instruktorzy, którzy z Tobą pracują; a na obozach dzieciaki mają bardzo fajnie zorganizowany czas 
– jeśli chcesz pograć w piłkarzyki, siatkówkę czy ping ponga a nawet postrzelać z łuków czy pobiegać po lesie i wziąć udział w bitwie to laser tag też uda się zorganizować;
Jeśli szukasz miejsca na niezapomniane wakacje to to jest właśnie to 

Karolina Jasińska

,,Miejsce w którym w krótkim tempie można mocno rozwinąć swoje umiejętności. Piękne, bardzo dobrze ujeżdżone konie, spokojne, posiadają naprawdę dużo cierpliwości.
Właściciele jak i zarówno instruktorka to bardzo życzliwi ludzie, zależy im na dobrze zwierząt i widać, że znają się na tym co robią.
Posiłki były pyszne, a pokoje choć małe, bardzo schludne i zadbane.
Z pewnością mogę polecić każdemu tą stajnię, niezależnie od tego czy zależy mu na dużym rozwoju jeździeckim czy też wypoczynku w kameralnym ośrodku na Mazurach w otoczeniu pięknych lasów.”