LASERTAG W STAJNI SARAGE KOŁO SZCZYTNA!

W naszym ośrodku goście mają również możliwość zagrać w paintball laserowy (lasertag).
Gra jest podobna zwykłemu paintballowi jednak po zabawie nie zostają nam siniaki i kolorowe plamy na ubraniu! Proponujemy zabawę na terenie naszego ośrodka lub w gąszczach otaczających Olszyny i Szczytno lasów i pól. Dojeżdżamy również do Klienta, gdziekolwiek sobie Państwo zażyczycie – w paintball laserowy można bawić się wszędzie!

Na czym polega gra?
Gracze zdobywają punkty poprzez „znakowanie celów” przy użyciu karabinu (ręcznego emitera) podczerwieni. Podczas gry każdy z graczy wyposażony jest również w czujniki wychwytujące wiązkę podczerwieni wypuszczaną przez innych graczy (opaski na głowę z trzema czujnikami – pole trafień 360º!). Laser Tag jest bezbolesny, ponieważ w użyciu nie ma żadnego pocisku, całość przeprowadzana jest na bezpiecznej elektronice nieodczuwalnej dla graczy. Razem z karabinami LaserCombatSystems można bawić się w proste podchody, strzelanie do celu, można również przeprowadzać złożone gry strategiczne mające na celu zdobycie flagi przeciwnika.

Jaki sprzęt posiadamy?
Jest to replika prawdziwego karabinu G36C. Wyposażony w celownik optyczny – kolimator, wyświetlacz LCD z aktualnymi ustawieniami i wynikami gry, głośnik z dźwiękami i informacjami na temat rozgrywki. Karabin ma możliwość wyboru trybu ognia – ciągły lub pojedynczy. Dla wygody, możliwe jest również złożenie kolby. Waga karabinu to waga 2700 gram.

Jaki jest zasięg karabinu?
Aż do 300m! Dla łatwiejszego wyobrażenia… to aż trzy boiska piłkarskie!

Dla kogo przeznaczona?
Zarówno dla dzieci (+6) jak i dla dorosłych. W związku w wymiarami i wagą sprzętu jest on odpowiedni dla ciut starszych dzieci. Jednak nawet młodsi zapaleni strzelcy mogą spróbować swoich sił samodzielnie lub ze wsparciem osób dorosłych.

Gdzie można grać?
Proponujemy zabawę na terenie naszego ośrodka lub w gąszczach otaczających Olszyny i Szczytno lasów i pól. Dojeżdżamy również do Klienta, gdziekolwiek sobie Państwo zażyczycie – w paintball laserowy można grać wszędzie!

Czy gra jest bezpieczna – COVID-19?
Jakie są plusy naszego lasertagu? Brak konieczności zakładania przepoconego kombinezonu i maski po innych graczach, jak w przypadku paintballa! Opaski są prane regularnie po każdej rozgrywce!

Czy gra jest bezpieczna?
Karabiny są elektroniczne i emitują bezpieczne światło podczerwone (IR), którego źródłem są diody LED. Jest całkowicie bezbolesna. Poniżej przedstawiamy Deklarację bezpieczeństwa Producenta. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie producenta: LTAG.

paintball, lasertag, laserowy, konie, szczytno, sarage, wakacje, kuceJakie są koszty?

Czas gryCenaOpisUwagi
30 min15 PLNPODCHODY/FLAGI

Są dwie grupy graczy. Czerwoni i niebiescy. Każda grupa ma swoją bazę, którą należy chronić, a bazę przeciwnika atakować.

W przypadku rozgrywki: FLAGI, należy zdobyć flagę przeciwnej drużyny i przetransportować ją do swojej bazy.
Cena podana za osobę.

Cena zakłada dodatkowo ok. 5 min szkolenia.

Minimalna ilość graczy: 2.
Maksymalna ilość graczy: 8.
do ustalenia indywidualniedo ustalenia indywidualnieDojazd do Klienta

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!