LASERTAG W STAJNI SARAGE KOŁO SZCZYTNA!

W naszym ośrodku goście mają również możliwość zagrać w paintball laserowy (lasertag).
Gra jest podobna zwykłemu paintballowi jednak po zabawie nie zostają nam siniaki i kolorowe plamy na ubraniu! Proponujemy zabawę na terenie naszego ośrodka lub w gąszczach otaczających Olszyny i Szczytno lasów i pól. Dojeżdżamy również do Klienta, gdziekolwiek sobie Państwo zażyczycie – w paintball laserowy można bawić się wszędzie!

Na czym polega gra?
Gracze zdobywają punkty poprzez „znakowania celów” przy użyciu karabinu (ręcznego emitera) podczerwieni. Podczas gry każdy z graczy wyposażony jest również w czujniki wychwytujące wiązkę podczerwieni wypuszczaną przez innych graczy (opaski). Laser Tag jest bezbolesny, ponieważ w użyciu nie ma żadnego pocisku, całość przeprowadzana jest na bezpiecznej elektronice nieodczuwalnej dla graczy. Razem z karabinami LaserCombatSystems można bawić się w proste podchody, strzelanie do celu, można również przeprowadzać złożone gry strategiczne mające na celu zdobycie flagi przeciwnika.

Dla kogo przeznaczona?
Zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Gdzie można się bawić?
Proponujemy zabawę na terenie naszego ośrodka lub w gąszczach otaczających Olszyny i Szczytno lasów i pól. Dojeżdżamy również do Klienta, gdziekolwiek sobie Państwo zażyczycie – w paintball laserowy można bawić się wszędzie!

Czy gra jest bezpieczna?
Karabiny są elektroniczne i emitują bezpieczne światło podczerwone (IR), którego źródłem są diody LED. Jest całkowicie bezbolesna. Poniżej przedstawiamy Deklarację bezpieczeństwa Producenta. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie producenta: LTAG.

paintball, lasertag, laserowy, konie, szczytno, sarage, wakacje, kuce

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!
Urszula Malarska 793 303 092

Jakie są koszty?

Czas gryCenaOpis
1 h40 PLNPODCHODY
Cena zakłada dodatkowo 15 min szkolenia i 3 rozgrywki po 20 min.
Podana cena jest za osobę.
1 h50 PLNFLAGI
Cena zakłada dodatkowo 15 min szkolenia i 3 rozgrywki po 20 min.
Podana cena jest za osobę.
1 h60 PLNSTRATEGIA
Cena zakłada dodatkowo 15 min szkolenia i 3 rozgrywki po 20 min.
Podana cena jest za osobę.
do ustalenia indywidualniedo ustalenia indywidualnieDojazd do Klienta